Niepłodność może być wyleczona przez produkty pszczele

W związku z zapytaniami o nowoczesne metody leczenia niepłodności postanowiłem przybliżyć temat w związku z możliwościami wykorzystania produktów pszczelich.Wiele par które nie mogą przez dłuższy czas doczekać się potomstwa, podejmuje próby leczenie niepłodności, zapłodnienia in vitro itp. W ostatnim czasie dowiedziono w badaniach ,że można zastosować produkty pszczele akie jak propolis i pyłek pszczeli jako leki na bezpłodność .

Oczekiwanie na potomka przez dłuższy okres czasu budzi szereg różnych wątpliwości u par.
Pomysłów na wyjście z takiej sytuacji można szukać w produktach pszczelich,zupełnie naturalnych, bez efektów ubocznych, okazuje się że wysoce skutecznych.

Zaczynając od propolisu :

Wybrano grupę pacjentek z zdiagnozowaną niepłodnością, spowodowaną endometriozą ,leczoną bezskutecznie przez 2 lata. Średnia wieku była około 32 lata. Zastosowano propolis w dawkach doustnych przez około 9 miesięcy. Badano laparoskopowo tzw. endometrium w macicy( warstwę wyścielająca odpowiedzialna za zagnieżdżenie się zarodka w macicy po zapłodnieniu jaja przez plemnik ).

Okazywało się że około 60 % kobiet przyjmujących propolis zaszło w ciąże w okresie kontrolnym 9- miesięcy. Zbadano również stan endometrium po leczeniu propolisem, okazało się ,że doszło do całkowitego wyleczenia wszelkich nieprawidłowości ( endomentriozy ).

Leczenie tego typu niepłodności wymaga leków których skutki uboczne są możliwe, lub operacyjnie, skutek nie zawsze jest osiągany we wszystkich przypadkach. Leczenie propolisem jako lekiem naturalnym, bez żadnych efektów ubocznych daję szansę na zupełne wyleczenie niepłodności w dużej grupie osób wymagających leczenia.

Propolis ekstrakt bezalkoholowy 10% dostępny na www.arria.pl, może być stosowany doustnie m.innymi na leczenie niepłodności
Narodziny potomka po dłuższym czasie oczekiwania na niego daje naprawdę dużo radości i spełnienie dla obojga .

Pszczeli pyłek kwiatowy :

Dowiedziono ostatnio w badaniach,że spożywanie pszczelego pyłku kwiatowego stymuluje funkcjonowanie jajników u kobiet.

Najlepsze wyniki zyskano gdy zastąpiono w diecie kobiet białko pochodzenia zwierzęcego pszczelim pyłkiem kwiatowym w proporcjach 2/100 i w proporcji 5/100. Poprawiła się zacznie intensywność owulacji.Poprawiła się równocześnie jakość komórek jajowych , które mogą ulec zapłodnieniu.

W tym wypadku można również oczekiwać poprawy płodności , większej możliwości zapłodnienia w przypadku par które uważano do tej pory za bezpłodne.

Jednym z zastosowań pszczelego pyłku kwiatowego może być leczenie bezpłodności, opakowanie mikronizowanego pszczelego pyłku kwiatowego dostępne na www.arria.pl

Osobiście myślę ,że część mechanizmów które powodują uczynienie płodnymi par ,które uważane były za bezpłodne jest jeszcze niezbadanych. W każdym wypadku moim zdaniem w takim przypadku zaleciłbym obydwojgu spożywanie pszczelego pyłku kwiatowego jak i propolisu.

Pszczeli pyłek kwiatowy jako tzw super żywność ( ang. super food )

zawiera wszystkie składniki odżywcze które potrzebujemy do przeżycia jako ludzie, toteż wszystkie niedobory uzupełnimy w szybkim tempie, zwiększając szanse na uzyskanie potomstwa.Pyłek reguluje poza tym naszą gospodarkę hormonalną , która nie zawsze funkcjonuje prawidłowo , co jest niezwykle ważne przy leczeniu niepłodności.Propolis natomiast z uwagi na swoje własności lecznicze pomoże szybko wyleczyć te znane jak i nieznane przez nas choroby które mogą uniemożliwiać uzyskanie potomstwa .

Author: Robert Czarnecki

Nazywam się Robert Czarnecki, zajmuje się hobbystycznie zdrowym stylem życia, w tym apiterapią. Od roku 1985 zajmowałem się z przerwami wprowadzaniem na rynek polski produktów pszczelich . Moim ojcem jest Ryszard Czarnecki , Profesor farmacji, propagator i specjalista w dziedzinie apiterapii, założyciel firmy laboratorium Bio - Farmaceutyczne ARRIA z Krakowa, produkującej na polski rynek kosmetyki i suplementy diety oparte na bazie produktów pszczelich. W związku z tym , że zainteresowania ojca jak i moje w dziedzinie zdrowego stylu życia jak i zastosowań apiterapii dla ludzi stały się zbieżne w ostatnich kilku latach, postanowiłem zapoznać szersze kręgi osób na tym forum naszymi wspólnymi przemyśleniami i pomysłami w tym zakresie uważając to za korzystne dla ludzi.

Leave a Reply