Znajdowanie informacji na moim blogu i polityka prywatności

Jak jest skonstruowany mój Blog – wyszukiwanie informacji :

Niniejszy blog piszę w oparciu o : materiały naukowe zgromadzone przez mojego ojca Prof. Ryszarda Czarneckiego, farmaceuty i specjalisty z dziedziny apiterapii, wiedzę zgromadzoną w rozmowach z ojcem, swoje własne doświadczenia związane z produktami pszczelimi, kosmetykami na ich bazie oraz innymi doświadczeniami tzw życiowymi.

Blog posiada kilka stałych stron, do których dostęp jest w Menu na każdej stronie oraz Posty – artykuły które piszę na bieżąco . Posty są pogrupowane w ten sposób, że te najnowsze są publikowane na początku.Do każdego postu są przypisane tzw Tagi – słowa kluczowe przez wpisanie których w wyszukiwarce w serwisie – blogu można szybko wyszukać wszystkie moje artykuły na dany temat .

Treść artykułów po pewnym czasie zmieniam lub /i uzupełniam o nowe treści w miarę jak nowe przemyślenia przychodzą mi do głowy toteż zachęcam do śledzenia całego blogu , gdyż zmienia się on cały czas .

Polityka Prywatności :

W tym miejscu chciałbym zachęcić wszystkich do komentowania moich postów na blogu, można zadawać pytania . W miarę możliwości spróbuję odpowiedzieć na wszystkie pytania. Moja żona ma wykształcenie medyczne, w razie potrzeby poproszę ją o pomoc w odpowiedzi na Państwa pytania.

Proszę pisać ewentualnie jakie tematy z dziedziny Apiterapii, produktów pszczelich Państwa interesują, może uda się na blogu taki temat omówić .

W swoich zasobach posiadam spory kilku dziesięcioletni zasób artykułów

naukowych mojego ojca Profesora farmacji Ryszarda Czarneckiego, który był ekspertem właśnie w tej dziedzinie .

Pisząc komentarze na blogu , proszę zostawić swój adres mailowy oraz napisać czy odpowiedzi Państwa publikować na blogu , czy odpowiedzieć tylko prywatnie . Żadne z Państwa komentarzy , lub adresów mailowych nie będą komukolwiek udostępniane , mają posłużyć tylko dla mnie do polepszenia działania tego bloga.

Z góry dziękuje za zainteresowanie blogiem

oraz wszelkie komentarze

Robert Czarnecki