Znajdowanie informacji na moim blogu i polityka prywatności

Jak jest skonstruowany mój Blog – wyszukiwanie informacji :

Niniejszy blog piszę w oparciu o : materiały naukowe zgromadzone przez mojego ojca Prof. Ryszarda Czarneckiego, farmaceuty i specjalisty z dziedziny apiterapii, wiedzę zgromadzoną w rozmowach z ojcem, swoje własne doświadczenia związane z produktami pszczelimi, kosmetykami na ich bazie oraz innymi doświadczeniami tzw życiowymi.Obecnie materiały niniejszego bloga są oparte głównie na najnowszych opracowaniach naukowych z całego świata, są to artykuły pozyskiwane z internetu, które tłumaczę we własnym zakresie.

Blog posiada kilka stałych stron, do których dostęp jest w Menu na każdej stronie oraz Posty – artykuły które piszę na bieżąco . Posty są pogrupowane w ten sposób, że te najnowsze są publikowane na początku.Do każdego postu są przypisane tzw Tagi – słowa kluczowe przez wpisanie których w wyszukiwarce w serwisie – blogu można szybko wyszukać wszystkie moje artykuły na dany temat .

Treść artykułów po pewnym czasie zmieniam lub /i uzupełniam o nowe treści w miarę jak nowe przemyślenia przychodzą mi do głowy toteż zachęcam do śledzenia całego bloga, gdyż zmienia się on cały czas .

Oprócz tematyki związanej z apiterapia, produktami pochodzenia pszczelego część tematów dodatkowych pod artykułami jest poświęcona tzw . zdrowemu trybowi życia – moim własnym przemyśleniom i doświadczeniom,ma ona uzupełnić zagadnienia główne z apiterapii .


Polityka Prywatności

Obecnie komentowanie zostało wyłączone zgodnie z sugestią osób odpowiedzialnych za działanie bloga, gdyż komentarzy było zbyt dużo i urządzenia informatyczne które obsługują bloga byłyby zagrożone przeciążeniem i awarią.W przypadku wszelkich pytań można się dowiadywać o wszelkie zagadnienia specjalistyczne w serwisie www.arria.pl .

Z góry dziękuje za zainteresowanie blogiem – autor-

Robert Czarnecki