Prawie 30 lat kosmetyków serii ARRIA,wywiad z Prof. Czarneckim

W ostatnich dniach znalazłem z rodzinnych archiwaliach wycinek z dziennika codziennego z Krakowa z wywiadem z Prof. Czarneckim.Ceny kosmetyków jakie były w latach 1995 1996 w kuponie rabatowym . Początki działalności w 1994 były pod nazwą “Laboratorium Farmacos – Agencja Naukowo- Badawcza “.

W tamtym czasie nie było jeszcze internetu i aby zapoznać szersze kręgi osób z ofertą jeździliśmy z ojcem na targi zielarskie, zdrowej żywności,kongresy kosmetyczne itp .po całej Polsce .

  • U dołu zamieszczam wycinek z gazety z tamtych lat…

 
 

Author: Robert Czarnecki

Nazywam się Robert Czarnecki, zajmuje się hobbystycznie zdrowym stylem życia, w tym apiterapią. Od roku 1985 zajmowałem się z przerwami wprowadzaniem na rynek polski produktów pszczelich . Moim ojcem jest Ryszard Czarnecki , Profesor farmacji,Dziekan Uniwersytetu Jagiellońskiego, Rektor uczelni kosmetologicznej , propagator i specjalista w dziedzinie apiterapii i kosmetologii , założyciel firmy " Laboratorium Bio - Farmaceutyczne ARRIA " z Krakowa, produkującej na polski rynek kosmetyki i suplementy diety oparte na bazie produktów pszczelich. W związku z tym , że zainteresowania ojca jak i moje w dziedzinie zdrowego stylu życia jak i zastosowań produktów pszczelich i apiterapii dla ludzi stały się zbieżne w ostatnich kilku latach, postanowiłem zapoznać szersze kręgi osób na tym forum naszymi wspólnymi przemyśleniami i pomysłami w tym zakresie uważając to za korzystne dla ludzi.